Během benefičního večera ožijí hudební mrtvoly

8. listopadu 2010 v 11:08 | Martin Višňa |  Aktuality
Moravská Třebová - Páteční večer v klubu Duku Duku bude patřit benefici a oživlým mrtvolám. Na pódiu se totiž během večera nazvaného LaFest představí oficiálně zaniklé "mládežnické" kapely Oranžovej vykřičník, Výkup jablek a Mimojiné.


Původně chtěl pořadatel akce Rosťa Steiner uspořádat pod hlavičkou LaFestu, hudební série akcí, z nichž plyne finanční výtěžek na podporu Dětského domova v Praze-Krči, koncert, kdy by se na jediný večer na pódium vrátily kapely, které ještě nedávno tvořily v Moravské Třebové hudební dorost. "Nepodařilo se mi ale dohodnout se se všemi, tudíž místo skupin Generace polosmradů a Last Time vystoupí bývalá skupina Výkup Jablek z Poličky," vysvětluje Steiner, proč nakonec nezahraje během večera kompletní mladý třebovský čtyřlístek.

Z oživlých mrtvol tak vystoupí formace Oranžovej vykřičník a Mimojiné, bývalá Steinerova kapela, z Moravské Třebové a poličský Výkup jablek. Ty doplní ještě současná Steinerova ska-rocková kapela VeVývoji! z Liberce, třebovský hardcore Insidenoise a dále písničkáři Dominik Zezula (exbubeník Výkupu jablek) a Aleš Brixi z Liberce.

Večer v Duku Duku propukne v pátek 12. listopadu v 18:30, vstupné, z něhož poputuje výtěžek do pražského dětského domova, činí 80 korun. Kdo přijde před 19. hodinou, dostane na uvítanou pivo zdarma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama