Čechomor zahraje ve Svitavách

23. listopadu 2010 v 13:58 | Martin Višňa |  Aktuality
Svitavy - Populární skupina Čechomor nabízí před Vánocemi hned 2 trojdiskové komplety a zároveň se ve Svitavách v rámci předvánočního turné také naživo představí.


Čechomor v prosinci absolvuje sérii koncertů, která vyvrcholí 18. 12. v pražském Národním divadle, jako speciální host s kapelou na předvánočním turné vystoupí mladá zpěvačka Ewa Farna a doprovodí je také smyčcové kvarteto. František Černý, Karel Holas a spol. dorazí také do Svitav, a to 7. 12., kdy odehrají svůj set lidových písní v pop-rockových aranžmá ve Fabrice. Vstupenky na koncert již lze zakoupit za 350 Kč na recepci Fabriky, na místě budou k mání za 400 korun.

S blížícími se Vánocemi se pro fanoušky této kapely nabízí také dva tipy na dárek pod stromeček. Již koncem září vyšel trojdiskový box Gorale/Léta raná, na němž jsou v jednom balení obsaženy písně z alb, která Čechomor vydal v 90. letech. A nyní u Supraphonu nabízejí i komplet v posledních dvou letech vydaných tří CD s pověstmi z hradů a zámků nazvaný Hraje a zpívá Čechomor: Pověsti hradů a zámků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama