Fotoutěž prodloužena, nejlepší odmění Jaroslav Dušek

6. prosince 2010 v 11:15 | Martin Višňa |  Aktuality
Moravská Třebová - Soutěž pro všechny ty, kteří se rádi procházejí přírodou Hřebečovského hřbetu a k zaznamenání zajímavostí z nich se nebojí použít fotoaparátu, je prodloužena.


Původní uzávěrka měla proběhnout 30. listopadu, fotografové mohou ovšem své obrázky pořízené na Hřebečských důlních stezkách posílat dále, až do  16. prosince. Podmínky se nezměnily - fotografie musejí mít minimální rozměr 13x19 cm, být označeny jménem, adresou a kontaktem na autora a hlavně musejí pocházet z nějakého místa na Hřebečských důlních stezkách. Adresa pro zasílání je také stejná - Permoník Hugo, Městský úřad Moravská Třebová, nám. T. G. Masaryka 29, 571 01 -, a stejně tak cena - digitální HD kamera.

Slavnostní vyhlášení výsledků a odměnění nejlepších fotografů proběhne vpodvečer 22. prosince v moravskotřebovském muzeu za účasti herce Jaroslava Duška, se kterým si budou moci návštěvníci pobesedovat a kterého také uvidí v roli průvodce na plátně při projekci vloni točeného dokumentu Cuesta Bella aneb Dějuplné Hřebečsko.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama