Ochotníci z Brněnce pořádají ples a představili jarní program

3. února 2011 v 15:46 | Martin Višňa |  Aktuality
Brněnec-Moravská Chrastová - Lidový dům v Moravské Chrastové ožije v sobotu 5. února 1. Divadelním bálem, který pořádají ochotníci z Divadelního spolku Eduarda Vojana Brněnec. Ples bude protknut retro atmosférou, zejména jsou vítáni návštěvníci, kteří dorazí v oděvech ve stylu 60. a 70. let.


K divadelnímu mumraji v sále Lidového domu bude celý večer hrát skupina Mix Band, připraven je také další doprovodný program a samozřejmě tombola. Bál začíná ve 20 hodin, vstupenky stojí 80 korun.

Už od konce ledna také v drogerii Mambo v Moravské Chrastové probíhá prodej abonentních vstupenek na jarní část sezony. Na celý blok představení stojí 200 korun, na jednotlivá představení pak 70 korun.

První představení z jarního bloku již brněnečtí ochotníci v Lidovém domě uvedli - 29. ledna komedii Brouk v hlavě v podání divadelníků z Třebechovic pod Orebem. Na 27. února je v plánu uvedení Babičky spolku z Boleradic, 11. března pak Marionety divadelníků z lanškrounského gymnázia a 2. dubna představí svitavští ochotníci autorskou hru Narozen 28. října.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama