KRÁTCE: Třebařovské a opatovské šibřinky, festival v Lukové a Moravský vrabec v Mohelnici

18. března 2011 v 0:01 | Martin Višňa |  Aktuality
Třebařov, Opatov - Na tradiční šibřinky, tedy jakýsi maškarní ples, zvou dnes večer do třebařovské školy tamní sokolové. Zábava začíná ve 20 hodin, k tanci a poslechu hraje skupina Mefisto. Vstupné je 50 korun. V sobotu pak čekají šibřinky na obyvatele Opatova.

Luková - Punkrockový festival s názvem Jak to bylo, jak to je? zaplní v sobotu 19. března kulturní dům v Lukové. Během odpoledne a večera vystoupí mimo jiné královéhradečtí NVÚ, olomoučtí Zatrest, Werglův pjos z Moravské Třebové či mohelnická Komplikace, celkem desítka kapel. Produkce začínají v 15 hodin, vstupné do kulturáku činí 120 korun.

Mohelnice - Městské kulturní středisko v Mohelnici hostí v sobotu II. oblastní kolo soutěžní přehlídky folkové, country a trampské hudby Moravský vrabec. Jedná se už o 16. ročník této hudební soutěže, ze které po finálovém kole, které se koná koncem června v Karviné, mohou vzejít mimo jiné účastníci letního Mohelnického dostavníku. Mohelnické regionální kolo ve velkém sále kulturního střediska začíná ve 14 hodin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama