Liďák v Chrastové ovládnou ochotníci a Sněhový Brněnec

12. dubna 2011 v 6:00 | Martin Višňa |  Aktuality
Brněnec-Moravská Chrastová - O nadcházejícím víkendu proběhne v Lidovém domě v Moravské Chrastové již osmý ročník krajské přehlídky venkovských divadelních souborů Sněhový Brněnec.


Se svými inscenacemi se zde představí šest ochotnických souborů, které se utkají o postup na národní přehlídku Krakonošův divadelní podzim, která se koná v první polovině října ve Vysokém nad Jizerou.

Brněneckou přehlídku zahájí v pátek 15. dubna v 10 hodin ochotnický spolek Heyduk Předhradí s Nezbednou pohádkou, dále se během dne a v sobotu představí například stálí účastníci Sněhové Brněnce, herci Divadla Jen tak Chvaletice nebo ochotníci z Městečka Trnávky. Kdo z nich postoupí na národní přehlídku, určí odborná porota - její verdikt bude vyřčen v neděli ve 14 hodin.

Pořadatelé z brněneckého Divadelního souboru Eduarda Vojana a Krajské knihovny Pardubice doufají, že letošní ročník proběhne ve stejně přátelské atmosféře jako ty předchozí. Přispět k ní mohou samozřejmě i diváci, vstupné na jednotlivá představení je 70 korun, na celou přehlídku pak za tři stovky.

Kompletní program 8. Sněhového Brněnce najdete zde.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama